SCHAGEN - Wat als lelijkheid niet iets is om te verbergen, maar om te vieren? Jaar Drie van de Koningstheateracademie ’s Hertogenbosch speelt: ’Hommage aan de lelijkheid!’
Wat als lelijkheid niet iets is om te verbergen, maar om te vieren? In een tijd waarin alles gladgestreken, gefilterd en perfect gepresenteerd moet worden, zetten de derdejaars studenten van de Koningstheateracademie juist de schijnwerpers op het onaangepaste, het ongemakkelijke, het rauwe.
Met scherpe kleinkunst, confronterende liederen en onverwachte schoonheid brengen zij een ode aan het onvolmaakte. Misschien schuilt er in de lelijkheid wel meer waarheid dan in de perfectie.
Want, zoals Hans Dorresteijn al schreef: ,,Schoonheid is niet wezenlijk, zij vergaat heel snel; maar blijvend is de lelijkheid, dus onderhoud haar wel…”
’Hommage aan de lelijkheid!’ is een presentatie door De Koningstheateracademie onder leiding van: Erik Vlasblom en Bertram van Alphen
Spelers: Sophie van den Berg, Benjamin Blokhuis, Roy Verhulsdonck, Micky Bruins, Thomas Korsten, Beer van Tilburg, Marilou Ruigrok, Tom van der Stelt, Melle Lingerak.
Datum: zaterdag 7 juni 2025
Aanvang: 20.15 uur
Entree: € 12,50
Jongeren t/m 18 jaar: € 10,00