ANNA PAULOWNA - Kleine Sluis zal komend seizoen gaan uitkomen in de vierde klasse en dat is voor het eerst sinds de fusie in 2012. De ploeg van de afscheid nemende trainer Remy Zoer verloor na verlenging met 2-3 van Texel '94 dat nog altijd mag hopen op promotie naar de derde klasse.
De eilandbewoners waren van meet af de betere in Anna Paulowna al resulteerde dat in de eerste helft nog niet tot doelpunten. Texel '94 kwam na een klein uur spelen alsnog op een verdiende voorsprong via Sil Wit, maar twintig minuten later zag het er heel anders uit toen Bart Weel, met een hakbal, en Helder van der Eng, via een vrije trap, de thuisploeg op voorsprong bracht. Kort hierna was het duel echter weer in evenwicht toen topscorer Ids Grisnigt de 2-2 liet aantekenen.
Dezelfde Grisnigt scoorde uiteindelijk ook de winnende in de eerste helft van de verlenging. Kleine Sluis droong nog wel aan, maar in de omschakeling bleven de beste kansen voor de Texelaars die het duel uiteindelijk toch wel verdiend wonnen.
Kleine Sluis daalt zodoende af naar de vierde klasse, waar Texel '94 in een finale tegen RCZ op neutraal terrein nog mag hopen op promotie naar de derde klasse.